Yiyecek ve İçecek

Gelişmekte olan tüketici eğilimleri, rekabet gücü, karbon ayak izlerini azaltma ve daha sürdürülebilir çözümler kullanma isteği, endüstriyel otomasyonun entegrasyonu ve yerel düzenleyici çerçeveler içinde uyumlu kalma ihtiyacı, yiyecek ve içecek üreticilerinin karşılaştığı zorluklardan sadece birkaçıdır.

Verimliliği artırma, üretkenliği artırma ve maliyetleri düşürme arzusuyla birlikte bunların üstesinden gelmek, yiyecek ve içecek imalat sektörünün karşılaştığı temel sorunları anlayan işbirlikçi bir çözüm ortağının desteğini gerektirir.

İyileştirilmiş performans- azaltılmış enerji kullanımı- sistem güvenilirliği- uzun vadeli çözümler- hassas kontrol- mevzuata uygunluk- hijyenik tasarım- güvenliğe odaklanma- sağlam performans- kullanım ömrü maliyet tasarrufu.

İşleme ve Paketleme

Süt ürünleri, et işleme, sıralama ve paketlemedeki uygulamalarıyla birlikte en son malzeme ve teknolojilerimiz, güvenli gıda işleme üretimini ve ilgili paketleme ihtiyaçlarını desteklemek için çeşitli standart ve hijyenik tasarım çözümleri sunar. Bunlar arasında solunan hava filtrasyonu, basınç anahtarları ve sensörleri, nitrojen ayırma çözümleri, valf adaları, çeşitli korozyona dayanıklı paslanmaz çelik bileşenler ve basınç anahtarları ve terminalleri yer alır.

Süt Üretimi

Sağlam proses valfleri ve pnömatik silindirleri içeren kanıtlanmış geniş çözüm yelpazemiz, endüstrinin talep ettiği daha fazla güvenilirlik ve daha fazla güvenliği sağlar. Bu çözümler, otomatik sağım sistemlerinden başlık temizlemeye, sıyırıcı sistemlere ve pastörizasyon, doldurma ve paketleme dahil olmak üzere süt işlemeye kadar uzanır.

PET Şişeleme

PET sektörüne katkımız, patentli plastik piston teknolojimiz ve valf konumlandırma bilgi birikimimize dayanmaktadır. Hava besleme üniteleri ve hava geri kazanım sistemleri büyük akışları izleyip doğruluk sağlarken ve sistem güvenilirliğini daha da artırırken, üfleme bloklarının kompakt tasarımları üretkenliği artırır.