Hakkımızda

Norgren Türkiye Resmi Distribütörü - Povver Pnömatik Proses San. ve Tic. A.Ş.

1994 yılında kurulan firmamız, Basınçlı Hava Sistemleri konusunda ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği dünya üzerinde kanıtlanmış, büyük markaların Türkiye Genel Distribütörüdür.

Firmamız, 30 yıla yakın tecrübesiyle ve Türkiye Genel Distribitörlüğünü yaptığı Norgren markası ve ona bağlı olarak Buschjost, Herion, Maxseal, Fas ve Bimba markaları ile çok çeşitli selenoid valf seçenekleri, hava hazırlıyacılar, aktüatörler ve akışkan otomasyonu ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.

2020 yılından itibaren ise Türkiye Genel Distribütörü olduğumuz SPX Flow Hankison, Deltech ve Delair markaları ile kompresör sonrası kondens tahliye cihazları, Soğutmalı ve Kimyasal kurutucular, Filtrasyon ve basınclı hava kalitesi ölçüm cihazları ile kaliteli basınçlı hava üretimini ve kontrolünü sağlıyoruz. 2022 yılbaşı itibari ile Kondens tahliye cihazları üreticisi olan Ene System Türkiye distribütörü olduğumuz markalar arasına katılmışıtr.

2022 yılında Norgren’in bağlı olduğu IMI Plc Bünyesine katılan Bahr Modultechnik Almanya'da kurulmuştur. 1990'dan beri Bahr Modultechnik, yüksek kaliteli lineer eksenlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde uzmanlaşmıştır. Müşteriye özel lineer tahrik sistemler üretmektedir.

Türkiye Distribütörü olduğumuz Heypac markası ile hava tahrikli hidrolik pompaları, hidrolik güç üniteleri ve basınç yükselticiler ile elektriğin sakıncalı olduğu ve Ex-proof ortamlar için alternatifler çözümler sunmaktayız.

Firmamız, en küçük ihtiyaçlarınızdan en kapsamlı projelerinize kadar sizlere her türlü desteğe hazırdır.